SON EKLENENLER

Valilikten "Sosyal Medya Paylaşımlarını beğenin" talimatı

Samsun valiliği, Milli Eğitim Müdürlüğü ve tüm müdürlüklere yazılı emir göndererek valilik tarafından sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımların beğenilmesi, paylaşılması ve mümkünse yorum yapılması talimatı gönderdi. Valilik takip işini ise müdürlerin bizzat yapmasını istedi.
30 Temmuz 2022 16:17

Samsun Valiliği, il müdürlüklerine gönderdiği resmi yazı ile, valilik hesabından yapılan paylaşımların tüm personel tarafından beğenilmesini, paylaşılmasını ve mümkünse yorum yapılmasını istedi.

İşte o resmi yazı:

Beşincisi bu yıl Milli Mücadelenin ilk adım şehri Samsunumuzun ev sahipliğinde 30 Ağustos-4 Eylül 2022 tarihleri arasında, Çarşamba Uluslararası Havalimanında gerçekleştirilecek olan Dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST ile ilgili Samsun Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünün 19/7/2022 tarih ve 37722 sayılı yazsı ilişikte gönderilmiştir.
İlişikte gönderilen yazı doğrultusunda; Valiliğimizin sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımların tüm kurum personellerimizce takip edilmesi, paylaşılması ve mümkünse yorum yapılması hususlarında bilgilendirilmesini ve takibinin kurum müdürleri tarafından bizzat yapılmasını önemle rica ederim
Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.
Dursun Yürükcü
Müdür Vekili

KAMU EXPRESS

KAMUDA BUGÜN SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...
Farklı olanı seçin:
# # # # # #
SON EKLENEN HABERLER